Hegyem Regélö Kékfrankos

Nederlandse wijnmaakster Cisca Ansem begon in 2005 een avontuur in Hongarije. Ze kocht een halve hectare grond die bij­na voor de helft beplant was met rode en witte druivenstokken. Inmiddels is 1,2 hectare beplant en in productie.

Deze Kékfrankos, in Oostenrijk blaufrankisch genoemd, heeft 12 tot 18 maanden houtrijping gehad in gebruikte barriques. Het is een rijpe, toegankelijke, gelaagde wijn, in de neus de geur van kruiden en rode kersen ondersteund door een subtiele houttoets. In de mond rood fruit, een vleugje bittere chocolade en zachte tannines.

Wijnland
Druivenras

blaufrankisch

Lekker bij

aardse, gegrilde groentegerechten, gegrild rood vlees, hartige stoofschotels

Extra informatie

Wijnhuis

Jaargang

2021

Inhoud

750ml

Afsluiting

kurk

NB

vegan

Alc. %
13.5
Prijs

15,95

Op voorraad

Aantal flessen

Reviews

Er zijn nog geen reviews geplaatst.

Schrijf een review

Vul hieronder je beoordeling in. Om de reacties betrouwbaar te houden, verzoeken we je om hier je naam en een geldig e-mailadres in te vullen. Zonder geldig e-mailadres kunnen wij je beoordeling helaas niet plaatsen. Vanzelfsprekend komt jouw e-mailadres niet op de site te staan en zal deze niet aan derden worden verstrekt.