
Domaine Begude Chardonnay Terroir 11300
Rated 4,0 out of 5
1 review(s)
James en Catherine Kinglake hebben begin deze eeuw met de aankoop van Domaine Begude hun droom verwezenlijkt. Ze zijn vanuit Engeland neergestreken in Limoux, in het zuiden van Frankrijk. Ze kozen voor deze wijnstreek, omdat het een zogenaamd koel klimaat heeft, ondanks de zuidelijke ligging. En een koel klimaat is een perfecte uitgangspositie voor het maken van mooie chardonnays. “Terroir 11300” heeft heerlijke aroma‘s van citrus, appel, peer. Een kwart van de wijn heeft een houtlagering in grote houten vaten (600 liter) ondergaan. Het hout is daardoor heel subtiel aanwezig.
Elk jaar opgenomen in De Grote Hamersma: “… wellicht geen rondingen, maar een mooie, precieze, fitte, zuivere Chardonnay.”
Wijnland
Wijnstreek
Druivenras
chardonnay
Lekker bij
aperitief, vis, wit vlees
Extra informatie
Wijnhuis | |
---|---|
Jaargang | 2023 |
Afsluiting | schroefdop |
Inhoud | 750ml |
NB | vegan |
Alc. %
13
Prijs
€11,95
Op voorraad
Aantal flessen

Delen op facebook
Delen op pinterest
Delen op whatsapp
Delen op twitter
Reviews
Geweldige wijn
Rated 4,0 out of 5
Marit Nijman
23-09-2016
Deze Chardonnay is een echte allemansvriend. Een volle smaak van de Chardonnay, met een subtiel vleugje vanille van de houtopvoeding. Fantastisch om bij diverse gerechten te combineren!
Schrijf een review
Vul hieronder je beoordeling in. Om de reacties betrouwbaar te houden, verzoeken we je om hier je naam en een geldig e-mailadres in te vullen. Zonder geldig e-mailadres kunnen wij je beoordeling helaas niet plaatsen. Vanzelfsprekend komt jouw e-mailadres niet op de site te staan en zal deze niet aan derden worden verstrekt.
Je dient ingelogd te zijn om een beoordeling te schrijven. Klik op 'Mijn account' om in te loggen.