
Wijnproeverij in De Eikenhorst
Op zondag 30 november organiseert Biowijnclub een wijnproeverij op een bijzondere locatie: De Eikenhorst in Wassenaar. Er zullen zo’n 25 wijnen open staan, gekozen uit nieuwe aanwinsten en wijnen met mooie noteringen in De Grote Hamersma. Er zullen diverse hapjes worden geserveerd.
Kom ook proeven!
Adres: Eikenhorst 4, 2245 BB Wassenaar
Tijd: van 14 – 17 uur, vrije inloop
De kosten zijn €15 per persoon. Meld je aan voor de wijnproeverij door je deelname hieronder vast te leggen en af te rekenen.
Tot een week voor de proeverij kan er worden geannuleerd.
Mocht je gebruik willen maken van een shuttle-service van en naar Den Haag Centraal, laat dat dan weten in het opmerkingenveld bij het aanmelden. Dan gaan we dat regelen.
Extra informatie
Prijs
€15,00
Op voorraad
Aantal personen

Reviews
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Schrijf een review
Vul hieronder je beoordeling in. Om de reacties betrouwbaar te houden, verzoeken we je om hier je naam en een geldig e-mailadres in te vullen. Zonder geldig e-mailadres kunnen wij je beoordeling helaas niet plaatsen. Vanzelfsprekend komt jouw e-mailadres niet op de site te staan en zal deze niet aan derden worden verstrekt.
Je dient ingelogd te zijn om een beoordeling te schrijven. Klik op 'Mijn account' om in te loggen.