

Prachtwijn van Château Peybonhomme uit Bordeaux. Gemaakt van druiven uit een ouder stukje wijngaard. Door de lagering van een jaar in amforen is de wijn licht en toch vol, veel fruit en licht mineraal. De wijn heet “Energies” en da’s niet voor niets. Subtiel, complex.
Een eerdere jaargang is opgenomen in de Winelife Koopgids winter 2019: “energiek, verteerbaar, met veel sappig fruit en een hintje munt.”
De Grote Hamersma over de 2020: “Pas op! Explosiegevaar. ‘Energies’ van de bio-dynamisch werkende familie Hubert in Bordeaux. Hebben hun prachtdruiven dit keer eens in een amfoor gestopt. Tel die ingrediënten op bij een heerlijk oogstjaar voor het gebruikte druiventrio en je krijgt een hoog explosieve fruitbom. Bollende bramen, frambozenkraterslagen, bewegende aardlagen, zwarte truffel- en olijven-inzet en met een krachtige dynamineraliteit.” De wijn kreeg een 9-.
merlot, malbec
gegrild vlees, gevogelte, gerechten met sauzen met een volle smaak
| Wijnhuis | |
|---|---|
| Jaargang | 2022 |
| Afsluiting | kurk |
| Inhoud | 750ml |
| NB | biologisch-dynamisch, vegan |
€25,95
Op voorraad

Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Vul hieronder je beoordeling in. Om de reacties betrouwbaar te houden, verzoeken we je om hier je naam en een geldig e-mailadres in te vullen. Zonder geldig e-mailadres kunnen wij je beoordeling helaas niet plaatsen. Vanzelfsprekend komt jouw e-mailadres niet op de site te staan en zal deze niet aan derden worden verstrekt.
Je dient ingelogd te zijn om een beoordeling te schrijven. Klik op 'Mijn account' om in te loggen.