Domaine Cavalier Blanc
Wijnmaker Jean-Benoît Cavalier kan er wat van! Deze wijn heeft aroma’s van citrus, grapefruit, abrikoos. Fris, droog, met een heerlijk fruitige afdronk waarin je de Viognier herkent. Het glas is zo leeg! De perfecte borrelwijn.
De Grote Hamersma: “Zacht en soepel, maar tegelijkertijd fris en fruitig. Prompte perzik en koele citrus. Prachtig in balans. En bovendien echt een allemansvriend.”
Nicolaas Klei in Elsevier Weekblad: “”Een onverwacht harmonieus samenzijn. Zuid-Frans wit op z’n allerbest. En voor een weggeefprijs ook nog…”
sauvignon blanc, viognier, marsanne en roussanne
aperitief, zeevruchten, sushi
Extra informatie
Waardering | DGH: 8+ |
---|---|
Wijnhuis | |
Jaargang | 2019 |
Afsluiting | kurk |
Inhoud | 750ml |
Alc. % | 13,5% |
NB | biologisch-dynamisch, vegan |
€8,50
Op voorraad

Reviews
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Schrijf een review
Vul hieronder je beoordeling in. Om de reacties betrouwbaar te houden, verzoeken we je om hier je naam en een geldig e-mailadres in te vullen. Zonder geldig e-mailadres kunnen wij je beoordeling helaas niet plaatsen. Vanzelfsprekend komt jouw e-mailadres niet op de site te staan en zal deze niet aan derden worden verstrekt.